Aktyviausieji susibūrė į LEAN bendruomenę

2018 11 19

Koks esu aš, koks esi tu, tokia ir Lietuva. Būtent šie kapitono ir lektoriaus Pauliaus Kovo žodžiai labiausiai įsiminė pirmą kartą susitikusiai LEAN bendruomenei, į kurią susibūrė aktyviausiai LEAN praktikas taikančių įmonių vadovai ir specialistai. 

Paulius pristatymo metu pasidalijo įgyta buriavimo patirtimi. Daugelį jūreiviškų pamokų palyginęs su įmonių valdymo principais, jis įtaigiai papasakojo, kokie iššūkiai laukia sutelkiant motyvuotą komandą. „Išsikelkite aukštus tikslus ir misiją, kad būtų ko siekti ir didžiuotis pasiekus“, – naujai sukurtai bendruomenei palinkėjo Paulius Kovas.  

Susitikime Jaunųjų gydytojų asociacijos narys Marius Ellikas pristatė, kaip vienoje šalies ligoninių gydytojai pradėjo savo iniciatyva taikyti LEAN praktikas ligonių priėmimo skyriuje. Tuo pačiu Marius pasidalijo, kokios pagalbos ir kompetencijos reikia labiausiai. Jau per pirmąjį susitikimą penkių skirtingų LEAN bendruomenės įmonių savanoriai ryžosi paremti jaunųjų gydytojų iniciatyvą tobulinant sveikatos apsaugą. Apie šio projekto eigą, jo tikslus ir rezultatus dar tikrai papasakosime ateityje.

Dar tik pirmuosius žingsnius žengianti bendruomenė, jungia daugiau kaip 70 aktyvių žmonių iš skirtingų Lietuvos įmonių. Aktyviai bendraudami jie turės galimybę greičiau dalytis patirtimi, lankytis vieni kitų įmonėse, mokytis iš sėkmingų istorijų ar klaidų. „Stengsimės, kad LEAN bendruomenėje ne tik susitiktumėte su aktyviais žmonėmis iš kitų įmonių, bet įgautumėte įkvėpimo ir motyvacijos siekti vis aukštesnių tikslų“, – sakė bendruomenę įkurti pasiūlęs „Lean LT“ vadovas Vidas Petraitis.

Pirmajame LEAN bendruomenės susitikime dalyvavęs „Schmitz Cargobull Baltic“ generalinis direktorius Raimundas Petrauskas neabejojo, kad turėdami patirties ir įgūdžių, žmonės tiesiog privalo jais dalytis, kitaip asmeninių gebėjimų ir sukauptų žinių nepanaudojimas tampa muda (taip japonų kalba vadinami nuostoliai, t. y. viskas, kas nekuria vertės).

Prisijunkite prie LEAN bendruomenės Facebooke!

Pasisemkite įspūdžių iš video reportažo ir nuotraukų Lean LT profilyje Facebooke ar Linkedine!