Apie mus

0

apmokyta darbuotojų

0

įmonių, kurioms padėjome

0

žmonių komanda

0

Sertifikuotų klientų darbuotojų

Lean.lt

Organizacija veikia nuo 2011 m. ir per šį laiką tapo didžiausia Lean metodą diegiančia bendrove Lietuvoje. Įmonės tarptautiniai partneriai – labiausiai pasaulyje vertinama Lean principus diegianti organizacija „Honsha“, kuri vienija „Toyota“ korporacijoje dirbusius vadovus ir ekspertus.

Stipri tarptautinė partnerystė garantuoja, jog Lietuvoje Lean projektai vykdomi tik remiantis naujausiomis praktikomis, todėl Lean.lt šalies rinkoje pirmieji pradėjo diegti Lean sistemą ir valstybiniam sektoriui – Lean Government. Šiuo metu dirbama su 30 lyderiaujančių šalies įmonių, veikiančių ne tik vietos rinkoje, bet ir Europoje.

Lean.lt tikslas – organizacijų efektyvumo didinimas Lietuvoje, taikant visame pasaulyje vertinamą Lean metodiką ir filosofiją.

 

Vidas Petraitis
Lean praktikas
UAB „Efektyvūs procesai” vadovas

Komanda

Lean.lt komandoje – vienuolika ekspertų, kurių patirtis dirbant su Lean siekia 2006 m. Komandos nariai sertifikuoti „Honsha“ organizacijos, iš kur perėmė Lean filosofiją bei vertybes. Prie kai kurių Lietuvoje vykdomų Lean projektų prisijungia penki vizituojantys konsultantai iš „Honsha“ organizacijos. Jie nuolat stebi ir vertina Lean procesus Lietuvos įmonėse, taip užtikrinama, kad ir Lietuvos, ir sėkmingiausiai veikiančiose tarptautinėse korporacijose būtų diegiama Lean sistema, atitinkanti „Honsha“ standartus. Tarptautinė konsultantų patirtis ir metodiškas Lean auditas padeda nustatyti visas organizacijos galimybes ir pritaikyti kiekvieno projekto diegimą konkretiems įmonės poreikiams.

Lean.lt komanda sėkmingai diegia Lean sistemą ir padeda įmonėms pasiekti puikių rezultatų įvairiuose sektoriuose: maisto produktų, baldų, pakuočių gamybos, metalo apdirbimo, medienos apdirbimo, tekstilės, techninių medžiagų, logistikos srityse, taip pat investiciniuose fonduose, restoranuose, viešojo sektoriaus, energetikos sektoriaus bei uosto krovos organizacijose.

Maisto produktų gamyba

Atliekų tvarkymo paslaugos

Investiciniai fondai Metalo apdirbimas
Medienos apdirbimas

Biokuro gamyba

Gėrimų gamyba

Ligoninės

Pakuočių ir
plastiko gamyba

Baldų gamyba

Tekstilės gamyba

Restoranai

Logistika

Automobilių
detalių gamyba
Įdarbinimo paslaugos

Mažmeninė prekyba

Telekomunikacijos
Energetikos sektorius

IT konsultacijų centras
Finansų paslaugos

Viešasis sektorius