Naujienos

Laimėkite vieną iš 5 vardinių kvietimų į „Lean 2020 forumą“!

2020 02 06

Dalyvaukite „Lean’20 forumo“ video konkurse ir gaukite beveik 300 Eur vertės kvietimą

Konkurso sąlygos:

 1. 2020 m. vasario 6 – 20 dienomis savo socialiniame profilyje (Facebooke arba Linkedine) paskelbkite iki 1 min. trukmės video įrašą, kuriame lietuvių arba anglų kalbomis pristatykite 3 priežastis, kodėl norėtumėte sudalyvauti „Lean 2020 forume“.
 2. Būtinai pažymėkite savo įrašą grotažymėmis #leanforumas; #leanforum;
 3. Iki vasario 20 d. (imtinai) surinkite bent 50 palaikymo balsų (Like arba Share) ir patekite į potencialių laimėtojų sąrašą. Už kiekvieną „Like“ priskiriamas 1 balsas, už „Share“ – 2 balsai.
 4. Bus skaičiuojami tik Jūsų originalaus posto pelnyti Like & Share, gauti iš kontaktų, gyvenančių ES ir Europos Bendrijos šalyse, taip pat Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje.
 5. Kvietimas bus įteikiamas tiems konkurso dalyviams, kurių Vardas ir Pavardė atitiks Vardą ir Pavardę, nurodytus profiliuose socialiniuose tinkluose.
 6. Konkurso metu laimėti kvietimai yra vardiniai ir negali būti perduodami arba parduodami kitiems asmenims.
 7. Konkurso laimėtojai, iki rezultatų paskelbimo įsigiję bilietus į „Lean 2020 forumą“, gali savo bilietus perduoti/parduoti kitiems asmenims.
 8. Siekiant sudaryti sąlygas sąžiningai konkuruoti skirtingo dydžio įmonių atstovams, tos pačios įmonės (arba įmonių grupės) darbuotojai galės gauti iki 2 kvietimų.
 9. Visiems dalyvavusiems konkurse ir surinkusiems bent 50 palaikymo balsų (Like arba Share), tačiau nelaimėjusiems kvietimo ir norintiems dalyvauti forume, bus pritaikyta konkurso paskelbimo dieną galiojusi bilieto kaina.
 10. Visi konkurso dalyviai sutinka laikytis sąžiningumo ir skaidrumo reikalavimų, o prireikus – konkurso organizatoriams pateikti daugiau informacijos apie kontaktų tikroviškumą Facebooke arba Linkedine.
 11. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę šalinti iš laimėtojų sąrašo asmenis, kurių surinkti balsai kelia abejonių dėl tikroviškumo.
 12. Konkurso rengėjai pasilieka teisę skirti papildomus kvietimus dalyviams, kurių paskelbti įrašai pasižymės išskirtiniu originalumu.

Linkime Jums pozityvaus išradingumo ir Jūsų draugų palaikymo!

Vardinių kvietimų laimėtojus paskelbsime Facebooke ir Linkedine  vasario 28 -ąją.

Susitiksime „Lean 2020 forume”!

Konkurso organizatorius: Lean LT.