Sėkmingi LEAN rezultatai: „Metų disciplinos“ apdovanojimai

2016 01 19

„Girteka Logistics“

„Girteka Logistics“, prieš kiek daugiau nei metus pradėjusi taikyti LEAN metodiką savo veikloje, buvo įvertinta ir gavo „Metų disciplinos“ apdovanojimą konkurse, organizuotame Lean.lt. Tai didžiausia Lietuvoje efektyvaus verslo procesų valdymo LEAN sistemą įmonėse įgyvendinanti bendrovė.

Pasak konkurso organizatorių, „Metų disciplinos“ nominacija pabrėžia, kad svarbu ne tik įsitraukti, bet ir nuolat išlaikyti dėmesį LEAN sistemai. „Girteka Logistics“ parodė puikų pavyzdį, kaip net 7 tūkst. darbuotojų turinčiai organizacijai įmanoma visą sistemos diegimo laikotarpį išlaikyti dėmesį ir drausmę kuriant efektyvesnius procesus. Užduočių vykdymas kompanijoje siekė net 95 proc.

„Konkurse dalyvavę mūsų klientai veikia skirtingose srityse. Lyginant, kokius veiksmus jos įgyvendino, siekdamos didinti verslo procesų efektyvumą, buvo galima pastebėti, kad link šio tikslo galima keliauti skirtingais keliais. Vieniems svarbiau sparčiai išspręsti pasikartojančias problemas, kitiems didžiausią naudą gali atnešti nepastebėtų nuostolių mažinimas, tretiems vertingiausia tobulinti kasdienes veiklas pritaikant darbuotojų pateikiamas idėjas ir pasiūlymus“, – apie konkursą pasakoja „Lean.lt“ praktikas Vidas Petraitis.

Konkursu siekiama skatinti įmones dalintis gerąja veiklos efektyvumo didinimo praktika, taip pat padėkoti visiems į pokyčius įsitraukusiems darbuotojams už jų idėjas ir bendradarbiavimą. Šiais metais išskirtos net penkios apdovanojimų kategorijos: „Metų Kaizen“, „Metų įsitraukimas“, „Metų disciplina“, „Metų projektas“ bei „Metų rezultatas“.

Konkurso nugalėtojams Lean.lt komanda įteikė atsiminimo taures ir vertingus prizus, kurie skatina įmones investuoti į komandinio darbo iniciatyvas bei toliau didinti darbuotojų motyvaciją įsitraukti į pokyčius. Konkurse dalyviai vertinami pagal iš anksto numatytą balų sistemą.