Su „Lean LT“ pradeda dirbti patyręs vadybininkas Darius Kriukas

2019 01 07

Nuo sausio 7 d. su „Lean LT“ komanda dirbti pradeda Darius Kriukas. Jis bus atsakingas už tolesnę „Lean LT“ organizacijos plėtrą, naujų klientų pritraukimą užsienio rinkose, taip pat naujų paslaugų įvedimą.  

 

Prieš pradėdamas dirbti su „Lean LT“ D. Kriukas beveik 10 metų dirbo „Girtekos“ įmonių grupei priklausančioje „ME Investicija“ bei bendrovėje „Viena sąskaita“. Dar anksčiau jis vadovavo įmonėms „MG Valda“ ir „Sanitex“.

„Vertiname sėkmingą Dariaus patirtį vadovaujant skirtingų sričių įmonėms, jo strateginio valdymo kompetencijas ir išskirtinę orientaciją į rezultatus, – sako Vidas Petraitis, „Lean LT“ vadovas. – Taip pat labai svarbu, kad sutampa mūsų bendrovės ir Dariaus asmeninės vertybės: susitelkimas į vertės kūrimą, nuolatinis tobulėjimas ir kompetencijos kėlimas, įsitraukimas ir labai aukšta vidinė motyvacija.“

Bendradarbiaudamas su „Lean LT“ komanda D. Kriukas sustiprins organizacijos plėtrą ir bus atsakingas už naujų paslaugų teikimą bei klientų pritraukimą Lietuvos ir užsienio rinkose – Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse.

Sprendimą pradėti dirbti su „Lean LT“ komanda pats D. Kriukas aiškina galimybėmis plačiau pritaikyti turimą patirtį ir pasidalinti ja su kitomis organizacijomis.  

„Mane itin motyvuoja tai, kad savo sukaupta ilgamete patirtimi dabar galėsiu pasidalinti su dar daugiau įmonių, padėdamas joms pasiekti didesnio veiklos efektyvumo, sėkmingiau konkuruoti ne tik Lietuvos bei Europos, bet ir pasaulio rinkose“, – sako D. Kriukas.

D. Kriukas turi daugiau kaip 20 metų vadovavimo patirties. Jis yra apsigynęs transporto ekonomikos bakalauro laipsnį Vilniaus Gedimino technikos universitete (1994 m.), taip pat baigęs verslo vadybos studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (2014 m.).